Tisk

Tiskneme kvalitně černobíle i barevně, kopírujeme - vše do formátu A3 včetně samolepek papírových nebo polyesterových určených i pro venkovní použití.

  • Můžete si vybrat ze široké kolekce grafických papírů různých gramáží, barev a ražeb.
  • Nabízíme rovněž tisk fotografií na kvalitní fotopapír do formátu A4 za velmi výhodné ceny.
  • Profesionálně vytvoříme a vytiskneme Vaše vizitky, letáky, diplomy, kalendáře, jídelní lístky, pozvánky, svatební oznámení, PF karty apod.
  • Zalaminujeme Vaše tisky a doklady až do formátu A3. Zpracujeme rovněž Váš předpřipravený návrh.
  • Přeskenujeme Vaše barevné i černobílé negativy a diapozitivy a vytiskneme z nich fotografie nebo Vám je uložíme na CD či USB disk.
  • Velkoplošný tisk na velkoformátové tiskárně pro aplikace bannerů, světelných reklam, transparentů, plakátů, billboardů, polepů aut, výloh, poutačů apod. je rovněž samozřejmostí.

Nezávazná poptávka Ukázka prací

Řezaná grafika

Ze značkových samolepících fólií Vám zrealizujeme reklamu od grafického návrhu a vyřezání až po samotné nalepení. K dispozici je široká škála barev kvalitních fólií zn. IMAGE PERFECT, ORACAL nebo AVERY s různou dobou trvanlivosti a širokou škálou použitelnosti (translucentní pro světelnou reklamu, reflexní pro naváděcí systémy, fluorescentní pro poutače apod.)

Nezávazná poptávka

Potisk textilu

Nabízíme Vám rovněž velice kvalitní potisk textilu a čepic metodou termotransferového přenosu a to jak řezanými fóliemi (polyurethan, flock) vhodnými zejména pro potisk log, nápisů, čísel a jednodušší grafiky, tak fóliemi německé firmy Forever, určených pro potisk obrázků a fotografií.

Textil samozřejmě zajistíme, vybrat si můžete z našich katalogů, ale také potiskneme Vaše vlastní trička, mikiny, dresy, bundy, pracovní oděvy apod.

Nezávazná poptávka

Expresní razítka

Za 5 minut odcházíte se svým razítkem a nebude Vás to stát ani o korunu víc než dáte za klasické samonamáčecí razítko! Kvalitní expresní razítka firmy Colop nabízíme již od 350,- Kč/ks vč. DPH! A jako bonus - doplňování razítkové barvy ZDARMA!

Vyrobíme Vám rovněž klasická samonamáčecí razítka, dřevěná razítka, náhradní polymery (štočky) či vyměníme podušky.

Nezávazná poptávka

Reklamní a dárkové předměty

U nás si můžete rovněž vybrat z velkého množství reklamních, dárkových či upomínkových předmětů, a to jak drobných předmětů (zapalovače, tužky, přívěsky, manikúry, deštníky, tašky) až po luxusní značkové zboží (např. zn. Parker, Waterman, Lamy, Victorinox či zboží firmy Tonino Lamborghini). Všechny tyto předměty můžeme opatřit Vaším logem či značkou.

Nabízíme rovněž potisk reklamních igelitových tašek různých rozměrů a barev.

Nezávazná poptávka

Pískování a gravírování

Pískování Vašeho loga či nápisů do skla u nás také není problém, a to jak rovných skleněných desek tak skleniček na víno či pivních sklenic.

Zajistíme rovněž gravírování do plastů nebo kovů, orientační systémy, firemní tabule, pamětní desky, znaky, štítky apod.

Nezávazná poptávka